teisipäev, 9. märts 2010

SUURE RAHU SAABUMISE NIMEL

ARMAS LIUGLEJA JA VALGUSTÖÖTAJA!

TÄNASEL KUUPÄEVAL, 09.03,21010 ON VÄGI, MIS DNA KIHISTUSES SAMASTUB TERVENDAMISE KIHIGA(LOE SUURTE KOOLI ÕPPEMATERJALIDE NIMEKIRJAST KRAYONI KANALDUSI, SH DNA-ST).
TÄNASEL KUUPÄEVAL ON KA SEE TÄHENDUS,MIS MEIE DNA TEADVUSES SEOSTUB TARKUSE JA VASTUTUSTUNDEGA. TÄNASEL PÄEVAL ON KA VANA LOO LÕPPEMISE MÄRK.KUI VAATAD VEEL SUURTE KOOLI LEHELT VIDEOT "KES ON VALGUSKANDJA?", ON SEAL ÜHEKS ESIMESEKS LAUSEKS SELGITUS,ET VALGUSEKANDJAKS OLEMINE EELDAB TARKUST JA PÜHENDUMIST HEADUSES, LAHKUSES, ARMASTUSES. KUI JUHID SILMI MEIE KOOLI MÕLEMA LEHE LÕPUTIITRITELE,SAAD SUUNAVA SÕNUMI,ET MEIE EES SEISAB ÜLESANNE SÄILITADA ARMASTUSES ÜHTEHOIDVALT PLANEEDI MAA TASAKAALU. SEE VALITUD RADA ON ÜHTAEGU NII RASKE KUI KERGE.
SUUNAVIIDAD ON ÜLE LOETUD, KUHU MA JÄLLE TÜÜRIN?
MINUGA KOOS TÜÜRIVAD INGLID MEID ÕIGELE LAINEHARJALE,OLEMAKS PLANEEDILE RAHU JA ÕNNE TOOJATEKS KOOS UUE PÕLVKONNA LASTEGA.NEED UUE SAJANDI INDIGO - JA KRISTALLILAPSED ON OTSE LOOJA EHK ALLIKA KAUDU SIIA SAADETUD HINGELISED OLEMUSED, KES POLE ENNE TEGELIKULT MAAL OLNUD, AGA SAID INIMESE KEHAS TEGUTSEMISEKS VAJALIKU PAGASI AKAŠI MÄLUPANGAST (LISA LOE KRAYONI TEADETEST). NAD ON LOOJA JA INGELLIKU ARMASTUSE KEHASTUSED, KES TEAVAD, MIDA SIIN MAAILMAS TEGEMA PEAVAD JA KUS ON TEGELIKU ÕNNE VALEM.SUUR OSA, KEDA ON SELLES SUUNAS HÄSTI JA KINDLAKÄELISELT KASVATATUD,ON ASUNUDKI TEELE, AGA - SEE MEIE PIMEDUS, MIS NEID TAKISTAB!
KUI LUGEDA - KUULATA PALJUDE VANA MAAILMA TÄISKASVANUTE KURTMISI,SIIS ON SAGE REPLIIK:"MAAILM ON TÄIESTI SEGI PÖÖRANUD VMS" EI, KULLAKALLID, MITTE MAAILM POLE SEGI PÖÖRANUD, VAID MAAILMA KORRASTATAKSE UUEKS TÕUSUKS ILMA MEID EELNEVALT MAALT VÄLJA KOLIMATA! TÄHTIS ON TEADA KA TURVAREEGLEID JA NII VÕIBKI ÖELDA:SELLEKS, ET MAA SEADISTUSPROTSESS KULGEKS ILMA PLANEEDI SUURE KÕIKUMISETA, TULEB MEIL NAGU LENNUSÕIDU AJALGI OLLA RAHULIKULT OMA KOHAL JA HOIDA TASAKAALU. VASTASEL KORRAL KAOTAB JU LENNUMASIN JUHITAVUSE!
TAVALISELT KÜSITAKSE ENNE PIKKA REISI, ET KAS ON SELGE, MIDA TEHA TULEB. INIMESELE OMASELT VASTATAKSE SUURES TUHINAS , ET JAA-JAA, KUIGI OSA SELGITUSI LIBISES KÕRVUST MÖÖDA VÕI EI VÕTNUD JUTTE JA NÄITEID TÕSISELT, ET MIS SEAL IKKA JUHTUDA SAAB. AGA KUI SIISKI SAAB VÕI KUI SIISKI OLEKS PIDANUD ROHKEM TÄHELE PANEMA?HILJEM ON SIIS MÕTTETU SELETADA,ET AGA MA JU EI TEADNUD SEDA. LOOMULIKULT EI TEA ME KA PRAEGU, MIS JUHTUDA VÕIB JA EESMÄRK POLE KA HIRMUTADA, SEST MEID JUHITAKSE SUURE VASTUTUSTUNDE JA ARMASTUSEGA KA TAEVASTE VÄGEDE POOLT, AGA SIIA SOBIB LISADA KOSMOSE REEGEL NUMBER 1: TEADMATUS EI VABASTA VASTUTUSEST VÕI MAISE AUTORI SULEST,ET "...ON ASJU,KUS EI KÜSITA,KAS TAHAD VÕI EI TAHA..."
TARK LAPSEVANEM ON SEE, KES HOIAB OMA LAPSE RANGELT EEMAL KOHTADEST, MILLES TA SAAB VIGA JA EI TEE JÄRELEANDMISI SEAL, KUS ON OHU MÄRGID SELGELT NÄHA. NII EI TEE KA TAEVASED VÄED MEILE ALLAHINDLUST, KUI ME OLEME RAHUTUD JA KAEBLEME, ET EI SAA ARU, MIS TOIMUB. KARM JUTT KÜLL, AGA KUS ON LAHENDUSED? KUI EI TEA, SIIS OTSI VASTUSEID,KUI EI JULGE, PALU INGLITELT JA TEEJUHTIDELT ABI, AGA EI TOHI KÜLVATA HIRMUENERGIAT OMA ISELOOMU KASVATAMATUSE JA TARKUSEST KEELDUMISE TEELT MEIE, VALGUSTÖÖTAJAD,SAAME TUUA PIMEDUSELE VASTUKAALUKS VAIMUVALGUST.
EELPOOL TSITEERITUD KRAYONI KANALDUSES ON TOODUD SELLINE NÄIDE:
KUI TUBA ON VALGE,EI SAA SELLES KUIDAGI PIMEDUS VÄLJA PAISTA. KUI AGA TUBA ON PIME, PIISAB VAID ÕRNAST VALGUSKIIRESTKI, KUI JUBA HAKKAB SILM SELETAMA, KUS OLEME JA KUS ON VÄLJAPÄÄSUAVA.
ALUSTAME ALGUSEST JA SEALT, KUS ME OLEME, KUI PARATSITEERIDA MEIE BLOGILEHE KIRJANDUSE LOETELU.
ALGUS ON TEADMISED. KÕIK, MIDA VAJA TEADA, SAAD INGLIKOOLIST, AGA MITTE AINULT. ME OLEME NÄITEKS LEHELE VÄLJA PANNUD PALJU ERINEVAID KANALEID JA SEDA LEIAD ISE JUURDE, KUI JUBA OLED TEEL. AGA ALUSTA! ALUSTA KOHE ENDA HARIMIST(SUURTE LEHEL D.VIRTUE SOOVITUS UUEKS LOOJA ARMASTUSE AASTAKS), ALUSTA KODUSEST KESKKONNA KUJUNDAMISEST, ALUSTA PARIMATE SÕPRADE JA LÄHINAABRITE VALGUSTAMIST SELLEST, MIS EES OOTAB, ALUSTA EELKÕIGE ARMASTAVAST SUHTUMISEST KÕIGESSE JA KÕIGISSE, SEST AINULT SEE ENERGIAVALIK TOOB RAHU.
NIISIIS - OLE ISE VALGUS, SUURE HINGEGA LOOJA ABILINE, KES EI KÜSI, ET "MIKS MINA" VÕI ET "MIDA MA SELLE EEST SAAN" VÕI ET "AGA KUI MUL POLE PIISAVALT TEADMISI."
KUI NII TEEL OLED, ON LOOJAL SULLE ILUS ELU VASTU PAKKUDA. ENNE AGA - ALUSTA ALGUSEST!
KUI ME OMA KODUMAAL ISETUID TEGUSID HINDAME, SIIS TEEME SEDA KA TEISTE PÜÜDLUSTE JAOKS. KÕIK, MIS KEDAGI HINGE ILU TOEKS VÕIB AIDATA, SOBIB. KASVÕI ÜKS HEA SÕNA JA MÕTE SELLE TEGEVUSE TOEKS, KASVÕI PALVE, ET NEIL SEE ASI ÕNNESTUKS JNE. SEE, MIS ON ÜHE JAOKS ABI, ON KA MEIE KÕIGI JAOKS, OLENEMTA MAAILMAJAOST, NAHAVÄRVIST VÕI SOTSIAALSEST KUULUVUSEST.
MEIE TEGELIKKU KUULUVUST RÕHUTAB TAEVASTE INGLITE PALVE:"KULLAKALLID,ME ARMASTAME TEID,AGA ARMASTAGE KA ISE ÜKSTEIST JA OLGE ELUS TOEKS. KOSMILISE KÜLGETÕMBE SEADUSE JÄRGI ÜTLEME SIINJUURES VEEL, ET KES EI AITA TEISI,SEDA EI AITA KA TAEVAS, SEST LOOJALT TULNUD AUHIND TULEB ENNE ISETU TEGUTSEMISEGA VÄLJA TEENIDA."
PAKUN TEILE JÄRELROAKS VAADATA NEW MEXICO HEATEGEVUSORGANISATSIOONI VIDEOPALVET,KUST KIIRGAB PEHMET LOOJA ARMASTUSE VIOLETTKIIRGUST UUE PÕLVE HINGELISE TASAKAALU TOEKS. ARMASTUS, HARMOONIA,HINGERAHU NII ÜKSIKISIKU KUI PEREDE TÄHENDUSES, HINGELISUSEKS AVANEMISE TERAAPIA MUUSIKA, HOBUSTE JA LOODUSE ABIL...
KÕIK ON VEEL ILUSAKS RAHUAJAKS VÕIMALIK.OLEME ALATI SIIN. ALATI.
MERIKE JA ~~~~

3 kommentaari:

Kodu saab alguse südamest – Silja Saareoks ütles ...

Suurepärane lugu ja liigutav video, mis koos moodustavad harmoonilise terviku. Aitäh!

INGLITEADETE KANALDAJA , INGLITERAPEUT(INGLITE LUBA ANTUD 24.02.2010) MERIKE ütles ...

ARMAS LIUGLEJA SILJA!

SUUR TÄNU,ET TEGID ALGUST KA SELLE BLOGILISE JUTUAJAMISE TAGASISIDEGA,SEST ILMA RAHUTA,ET INIMESED SEDA TEKSTI IKKA LOEVAD JA OMA ELUS RAKENDAVAD POLE KA MEIL, TEGIJATEL, SEDA HINGERAHU,ET TEEN, MIDA SUUDAN. OLED KA ISE SUURE TÖÖ TEGIJANA MEIE AUTOR,AGA SELLES LOOS EI SAA SA MÕELDA,ET MIS MA SIIN IKKA OMA SELGITUSI ANNAN,SEST SA TEAD,KUI TÄHTIS ON TEISTE KAASAMISE VAJADUS. IKKA PÄIKESE POOLE SELLE PUNA- KULDSE INGLI VALGUSES,KES MEIE ÜHISE TEE ILUINGLIKS ON VALITUD. SINU TÄNANE SAADETIS IMEILUSATE INGLILASTE MINEKUST PÄIKSELISELT SILLERDAVA MERE POOLE ON USK JA LOOTUS,ET SEE MINEMISETA TULEK SAABUSKI JUBA... ÜKS ON ERALDI ÜKSIK,AGA KOOS TEISTEGA MOODUSTAB SÜSTEEMI. MEIE SÜSTEEMIARENDUS TULEB PÄEVAKORRALE ILMSELT SIIS, KUI LAINETUSED SELLES OSAS ON RAHU SAAMAS. SENI AGA- TEE SEDA,MIDA SU HING OOTAB,SEST TEMA TEAB,KES SILJA TEGELIKULT ON:RAHUINGEL,KES OOTAB VALGUSE TULEMIST TASAKESI OMA ASJU TEHES JA TEELISTE JULGUSELE LISA ANDES.
PARIM UUDIS, MIS TÄNASE PÄEVA ALGUSEKS SAABUS:SA VIID SELLE ILU HINGEDE TARVIS KA ELLU. KUNST ON ILUS TEE,AGA HINGE ABISTAMISE KUNST ON VÄÄRTUS, MIS EI KAO IIAL.

OLEME ALATI SIIN. ALATI.
MERIKE JA ~~~~

Anonüümne ütles ...

Suurim tänu kõikidele ning suurimad tänud Maria ja Inglitele, kes usuvad armastusse ja teavad et just tänu ühisele pingutusele suudame püsida koos ning saavutada eesmärgid!
Armastuse ja valgusega Aare.