pühapäev, 28. veebruar 2010

INGLIKOOLI TÖÖ KORRALDUS

ÜLDEESMÄRK.


ÕPIME OLEMA OMA ELUS NEED,KES AITAVAD MAAL KÕRGEMALE KORRUSELE EHK UUELE DIMENSIOONILAINELE LIIKUDA.

*AITAME ÜKSTEISEL MÕISTA ELU PEAMIST TÄHENDUST
*KASVAME ISE JA AITAME KA TEISI OMA ISELOOMU PEAMISTEST TAKISTUSTEST JAGUSAAMISEL
*OLEME KOOS LOOV HARMOONILINE KOGUKOND,KES ÜHISES TEGEVUSES JA MÕTTEKOJAS OMA LAPSI ELUKS TÄHTSATE OTSUSTE JAOKS ETTE VALMISTAB
*HOIAME KRIITILIST TÄHELEPANU KOOLI ETTEVÕTMISTE JA ÕPPEKESKKONNA KUJUNDAMISEL JA OLEME ABIKS SEAL,KUS ENDA OSKUSED SENISEST KORRALDUSEST PAREMA TULEMUSE ANNAVAD
*INGLITEATED TULEVAD ALATI SIRGJOONELISELT,KUID OMETI LAHKELT ABI ANDMA.ÕPIME NEILT KALLITELT OLEVUSTELT SEDASAMA JA JAGAME ÕPETUSI,KUI KEEGI ON EKSINUD,AGA EI TEE KELLEGI SUHTES INETUID MÄRKUSI
*ÕPIME MÕISTMA UUT PÕLVKONDA , ST ET OSALISELT INDIGO-PÕLVE JA JÄRJEST JUURDE LISANDUVAID KRISTALLILAPSI

KES ON KRISTALLILAPSED?

D. VIRTUE "KRISTALLILAPSED"

LK 15. "NII POLEGI IMESTADA, ET INDIGOTELE JÄRGNEV PÕLVKOND ON USKUMATULT TELEPAATILINE.
LK.48. KASVADES MUUTUB KRISTALLILASTE TELEPAATILINE VÕIME JÄRJEST TUGEVAMAKS VÕI HÄÄBUB, SÕLTUVALT SELLEST, KAS VANEMAD KIIDAVAD LAPSE VÕIMEID JA ÕPIVAD NEID ENDAS EDASI ARENDAMA VÕI KARDAVAD JA MURETSEVAD LASTE VÕIME PÄRAST MÕTTEID LUGEDA."

LK. 34. "VÕIB - OLLA OLEME KOHTUNUD HOOPIS HÜBRIIDTÜÜPI KEHASTUNUD INGLITEGA, KES ON MASKEERUNUD VÄIKESTEKS POISTEKS JA TÜDRUKUTEKS? ÜKS ASI ON IGAL JUHUL KINDEL: NEED LAPSED ON SIIN SELLEKS,ET MEID ÕPETADA JA PÄÄSTA...MEIE ENDI KÄEST!
AGA ME PEAME KA AITAMA KRISTALLILASTEL ENNAST AIDATA. ESIMENE SAMM SELLEKS ON MÕISTA NENDE UNIKAALSEID OMADUSI."

TÖÖKORRALDUS

1. KOOLI ASTUDA SOOVIJA SAADAB OMA MEILIGA OSAVÕTUTEATE AADRESSILE ANGELWING.SASSI@GMAIL.COM
2. SEEJÄREL SAADETAKSE VASTUSEKS MATERJAL,MIS HETKEL PÄEVAKORRAS ON (JÄLGI FOORUMIKS ETTEVALMISTAVAT TEEMAT).ÕPPETÜKID TULEVAD INGLIKANALDUSTE KAUDU TEIENI ESIALGU MEILIDE MANUSENA.
3. TEEMA KÄSITLUS ON ESIMESES ETAPIS PERE JA SÕPRUSKONNA RINGIS ARUTLEMISEKS. HILJEM KORRALDAME (ARVATAVASTI GOOGLE BUZZ KESKKONNAS)FOORUMI.
4. FOORUMI KORRALDUSLIK POOL ON ALLES TEOSTAMISEL.JÄLGI IGAL JUHUL BLOGI TEATEID.
5. KAVAS ON TEHA "ÜLESRIPUTATUD" MATERJALIDE ÜHISARUTELUSID(NÄIT. FILMI "BAMBI" LOO PEAMÕTTE ESILETOOMIST) , AJURÜNNAKUID (KUIDAS TEHA LOOMALE HEA HOIUKESKKOND VÕI KUIDAS OLLA LOOV ILMA SUURI MATERIAALSEID KULUSID KANDMATA JNE)JA MUUD HEA ENERGIA LOOMIST SOODUSTAVAD ETTEVÕTMISI.

ÜLESKUTSE.

*INGLIKOOLI TEGEVUSED SÜNNIVAD PARIMAST ÜHISMÕTTEST JA NII PALUMEGI INGLIKOOLI MEILILE ANGELWING.SASSI@GMAIL.COM SAATA OMA MÕTTEID JA ETTEPANEKUID KAS UUE TEGEVUSE VÕI IDEE TEOSTUSE JAOKS.

*KUI ON TOIMUMAS MIDAGI PÕNEVAT,MIS MEIE LASTE JAOKS TÄHTIS ON, ANDKE KA ESIALGU MEILILE TEADA.ADMINISTREERIMINE VAJAB VEEL KOHANEMIST.


TASUST

JUBA "SUURTE" KOOLI LEHEL http://www.ingliteated.blogspot.com/ ANDSIME TEADA,ET KÕIK INGLIKOOLI MATERJALID JA TEOSTUSIDEED TULEVAD MEIENI INGLITE TEADETE ABIL.KOOLI ÜLDEESMÄRK ON LIIKUDA UNIVERSUMI ÜLEMISELE KORRUSELE LÄHEMALE,SEEJUURES JÄLGIDA KRISTALLILASTE ISETUT RAHU.NENDE EESKUJU JUHIB MEID KA SIIN.ISETU, HEA ENERGIA VAHETUSE SEADUS ÜTLEB, ET LOOJA ENERGIA KADU PEAB SAAMA ARMASTUSES VASTUTASU.
SEE,KUIDAS KOOLITARKUSTE EEST TASUTE, ON TEIE SISETUNDE JA VÕIMALUSTE KÜSIMUS.POLE OLULINE,KAS SELLEKS ON MATERIAALNE VÕI EMOTSIONAALNE TASU.

PARIM, MIDA TE UNISVERSUMI HEAKS TEHA SAATE , ON HOIDA ENDA MÕTTED PUHTANA JA HING ARMASTUSE JAGAMISEKS LAHTI.KÕIK ÜLEJÄÄNU TULEB LOOJA VÄLISE MAAILMA TASUNA LOOGILISE RAJANA JÄRELE.

Kommentaare ei ole: