pühapäev, 28. veebruar 2010

TÖÖTUBA INGLITERAPEUT DOREEN VIRTUE´GA

LIIKUMINE OMA ELU EESMÄRGI POOLE.MERIKESE JA INGLITE KAASTÖÖ DOREENI TÖÖTOALE LÜHIKOKKUVÕTTE NÄOL.

ESIMENE REEGEL IGA ETTEVÕTMISE JAOKS :
MA EI ALUSTA IIAL ÜHTEGI TEGEVUST ILMA KESKENDUNUD ETTEVALMISTUSETA!

SELLES LAUSES ON MEIE JAOKS SUUR JÕUD,SEST INIMEGO JUHIB MEID TIHTI VALEDESSE MÕTETESSE.
TÖÖTA OMA EESMÄRKIDE JA UNISTUSTE NIMEL JA TEA, ET EGO TEEB SINUGA TRIKKE.TA HIRMUTAB SIND TIHTI,ET SA POLE IKKA VEEL KÜLLALT HEA,ET SUL ON VAJA OLLA OSALINE VEEL ÜHEL KURSUSEL,SAADA VEEL ÜKS TUNNISTUS VÕI KRAAD JA ALLES SIIS OLED PIISAVALT KVALIFITSEERITUD.
ON OLULINE MÕISTA,ET VEEL ÜKS KRAAD, VEEL ÜKS RAAMAT JNE ON ÕIGE SUUND SIIS, KUI SEE ON JUHITUD ARMASTUSES.MEIE AEG VAJAB PRAEGU PALJU VALGUSTÖÖLISI.ERITI KOGU MAAILMA PEAMISTES SUUNDADES: POLIITIKAS, HARIDUSES,MEDITSIINIS, KOHTUSÜSTEEMIS...
VALGUSTÖÖTAJAD NEIS SUUNDADES ON VAJALIKUD, TOOMAKS ARMASTUST,VALGUST,RAHU JA RATSIONAALSET MÕTTELAADI.NEISSE SÜSTEEMIDESSE ON VAJA TEHA MUUTUSI RAHULIKULT JA INTELLIGENTSELT.
KUI SU SÜDA SIND KUTSUB, SEST SIND PUUDUTAVAD PALJUD NÄHTAVAD PROBLEEMID JA EHK MUUDAVAD SIND ISEGI VIHASEKS, KESKENDU SELLELE,MIS ON SU ELU EESMÄRK JA TEE SEDA RÕÕMUGA. TÄIDA OMA PÄEVI SELLEGA,MIS ON SULLE OLULINE: HOOLITSE LOOMADE, INIMESTE, LASTE,KESKKONNA VMS EEST.MÕTLE SELLELE,ET TEED VÄGA TÄHTSAT TÖÖD JA ET SEE ON SINU ELUST MAHAJÄÄNUD JÄLG.
KUI SA OLED VALGUSTÖÖLINE JA SUL ON MÕNI VÄGA ERILINE UNISTUS, SIIS ÄRA KUULA OMA EGO HIRMUTUSI JA MINE EDASI.UNISTUSTE POOLE MINEK TOIMUB SAMMHAAVAL.
KUI SUL ON KAHTLUSI,ET KAS OLED IKKA PIISAVALT KVALIFITSEERITUD JA KUIDAS END MOTIVEERIDA, SIIS LASE NEIST HIRMUDEST LAHTI.SELLISTEST KAHTLUSTEST RÄÄGIVAD PALJUD VAIMSE TEE ÕPETAJAD.SIIN ON KÜSIMUS SELLES,KAS PEATAD NEED EGO MÕTTED VÕI EI.
VAHEL PEAD TEGEMA MIDAGI TEISTE PÄRAST VÕI ON SUL LEPINGUD, MIS ON SEOTUD ÄRI JA TEHINGUTEGA JNE. SIIS OLED KAHTLUSTES,ET KAS MA TEEN IKKA ÕIGESTI,KUI KUULAN OMA SÜDAME HÄÄLT. SEE ON SINU ELU JA SELLEST EI TOHI TAGANEDA, SEST UNISTUSTE JÕUD TULEB SINU SÜGAVAST HINGE KUTSUMUSEST(* SEE ON LOOJA VÄE TUNNETUS).
KUI SA OLED TEISTE TEENISTUSES, ÄRA LOOBU OMA PEAMISEST ELUTEE ÜLESANDEST. KA MINA OLIN LASTE KASVATUSEGA SEOTUD JA PIDIN END JAGAMA PALJUDE TÖÖDE VAHEL.AGA MA EI LOOBUNUD OMA UNISTUSTEST. TEGIN ENDALE SELLISE KALENDRI,KUS MA PÜÜDSIN IGA PÄEV MIDAGI OMA UNISTUSE TEOSTUMISE NIMEL TEHA. NÜÜDSEKS OLEN SEE,KES MA OLEN. UNIVERSUM AITAB SU ELU EESMÄRGI SAAVUTAMISELE KAASA, KUI SA ISE SELLESSE USUD.
LOODAN,ET SAIN SULLE ABIKS OLLA JA ET SA TÄIDAD OMA UNISTUSED!

1 kommentaar:

Maria - "Ilmapuulaste kasvatuse" kooli maine juht, ingliterapeut ja inglisõnumite kanaldaja ütles ...

See oli aeg,mil alles alustasin oma aktiivset ingliterapeudiks kujunemise teed. Tänaseks on siin ruumis kogu väljapanek muutunud, aga olulisimad tekstid ja kuupäevad on loo talletamisena säilitatud.
Et siin pole enam värve ega vasakpoolset lisamaterjalikastide rida,on märk elu polaarsest olemusest,mis näitab algul kogu loodu imet, seejärel vaid poolt -ja vastuargumente, et lõpuks teelist Loojavärvilise sisuni juhtida ja paluda ettenähtud õppeülesandele pühenduda.Head mõtlust ja elu imede objektiivset hindamist!Armastusega Maria&Inglid