pühapäev, 28. veebruar 2010

MIKS ME SIIN OLEME ?

KALLIS EMA, ISA, LAPS VÕI VANAVANEM!


RÄÄGIN TEILE TÄNA LOO, MILLE SAADAN TEIENI OMA KALLITE INGLITE TEADETE KAUDU.KAUNID JA KERGED VALGUSE EHK TAEVASE ISA ENERGIA KANDJAD INGLID ON MEILE ABIKS ELU MÕISTMISEL JA LOOJA TEADETE TOOMISEL KÕRGE SINISE TAEVA KAUGUSEST HINGEDE KALLIST KODUST.
SIIN KESKKONNAS RÄÄGIVAD INGLID MEILE JUTTE MEIST, MEIE JUURES ELAVATEST KÕIGIST ELUSOLENDITEST JA MAA-EMA SAATUSEST.MIKS?

SEL PÕHJUSEL,ET KUI ME SIIN TARGALT ELU EI HOIA, OLEME KOGU UNIVERSUMIS ELU RASKEKS TEINUD.IGAST MEIE SAMMUST JA TEOST SAAB ÜKS SUUR ASTUMISE JÄLG. KUJUTA ETTE,ET SINA LÄHED MÖÖDA MAAD JA KÕIK,KES SINU ELUS ETTE VÕI TAHA VÕI ÜLES VÕI JALA ALLA JÄÄVAD, SAAVAD SELLEST MINEMISEST VALU TUNDA! SEE OLEKS JU SINU MEELEST KA KOLE? MEIE KÕIGI ÜHINE JALAJÄLG TEEBKI JUST TIHTI TÄPSELT SAMA. MITTE KÜLL KÕIGIS SUUNDADES NII KAHJULIKULT KUI ENNE KIRJELDASIN, AGA KOKKUVÕTTES TEEB SEE SAMA VÄLJA.

MEIE EMAKE MAA ÄGAB SUURE RASKUSE ALL. TA TAHAB OLLA KERGE NAGU VÄRVILINE ÕHUPALL, MIS TAEVALAOTUSES RÕÕMSALT JA VALLATULT,AGA OMETI KAUNIS TUULERÜTMIS LIUGLEB.TA OHKAB JA AHASTAB,ET MEIE,KELLELE ON ANTUD TEMA KODUS ELAMISERUUM,EI SAA ARU,ET PEAME SEDA KODU KA SIIS ILUSTI HOIDMA.PLANEEDIL ON HALB OLLA JA EDASILIIKUMISE JALAD TINARASKED, KUI ME TEEME TA SILMAD TAHMASEKS JA SUU PRAHISEKS, KUI SÕIDAME AUTOS JA ANNAME ÕHKU MÜRGIGAASE, KUI LAHKUME METSAST JA JÄTAME LÕKKE PÕLEMA,MILLEST SÜTTIB METSATULEKAHJU.

SEE LOETELU POLE INGLITE HIRMUJUTT,VAID SELLIST HIRMU TEKITAME ME ISE TAEVASTELE OLEVUSTELE,KUI SIIN NAGU KURJUSE KEHASTUSED MAAD RIKUME JA JÄRGMISTELE TULIJATELE ENAM ÕHKU NING TOITU EI JÄTA.SEE TEE,KUHU MA TEID PRAEGU KOOS INGLITEGA JUHIN, ON OMAMOODI NAGU MAA PÄÄSTEAKTSIOON. MEIE KÕIGI ARMASTAV ELUJÕUD AITAB MAAL OLLA SEE,KES TA TEGELIKULT ON. AITAME TEDA SIIS, KUI ANNAME TALLE LISAKS HEAD ENERGIAT NII OMA MUUTUNUD SUHTUMISE ABIL KÕIGESSE OLEVASSE KUI OMA MÕTETESSE JA LOOVA HINGE VAJADUSTESSE.

MÕTTED ON SAMUTI ENERGIA,MIDA ME EI NÄE ENNE, KUI KEEGI SELLE MÕTTE VÄLJA ÜTLEB, KIRJUTAB VÕI TEGUDEKS VIIB. SEE NÄITAB,ET KUI MEIE MÕTTED ON ILUSAD,SIIS ON KA MEIE SÕNUMID TEISTELE HEAD JA ARMASTAVAD.KUI AGA SEE MÕTLEMISVIIS MEID OMA VANGIS HOIAB, ET MIS MINUST SIIN ILMAS IKKA SÕLTUB VÕI MÕNI ARVAB,ET KEDA SEE IKKA HUVITAB, ON MEIL KÕIGIL RASKEM ELUS HAKKAMA SAADA.

PIKAS JUTUS ON RASKE ERGAS OLLA? SEDA TEED EI SAAGI 5 MINUTIGA LÄBI KÄIA,MIS MEID PEAB PLANEEDI JAOKS ÕIGELE KORRUSELE SAATMA.MEID OOTAB EES PIKK TEE. SAMA PIKK KUI MEIE ENDI EESSEISEV ELU.POLE TEADA,KUI KAUA MEILE SEE INGLIKOOLI KESKKOND ABIKS ON. KUI AGA IGAST TEOST JA MÕTTEAVALDUSEST KOOS ÕPIME JA KA TEISTELE UUSI ÕPPEMATERAJALE ABIKS ANNAME, ON TEEKONNAL ALATI HEA MAIUSTADA,SEST SAHVER ON MAGUSAID ÕNNEPALLIKESI PILGENI TÄIS.EESSEISEV PIKK TEEKOND VÕIB HIRMU NAHKA AJADA? HIRM ON ALUMISE KORRUSE SEGAJA. TEMAST EI TEE ME ÜLDSE VÄLJA,SEST TEAME,ET ÜLEVAL ON ILUS ELU OOTAMAS.ÕIGE ON SEE SUUND,MIS ÜTLEB,ET... ALUSTA KOHE!

NII.ME ALUSTASIMEGI? HEAD RÕÕMSA HINGE LIUGLEMIST ÕPPETÜKKIDE ABIL, MIDA INGLID MEILE VAJALIKUL AJAL ETTE ANNAVAD!

MEIE ÕPPETÜKKIDE ÕPPIMISE KORRALDUS TULEB TEISE TEKSTINA. JÄLGI ALATI INGLIKOOLI UUDISEID SELLELT TUNNIPLAANILT!

INGLITELT TULID TEATED KANALDAJA MERIKESE KAUDU.SELLES OLID KAASAS KA SUURED VALGED INGLID,KES TEILE IGAS HETKES NÄHTAMATUKS VÕI NÄHTAVAKS SAANUD ABIKS ON JA EDASI JUHIVAD.
NENDE MÄRK ON ~~~~

Kommentaare ei ole: