laupäev, 13. märts 2010

SUUR SOOLALEIVAPIDU JA HINGELINNU PUUOKSTE EHTIMINE!

TÄNA ON 13.03.2010. NUMBRITE 4 JA 7 TÄHENDUSE SEOS ON AVALIKUKS SAANUD JUMALIKKUSES JA INTUITIIVSES MÕÕTMETEVAHELISES TAJUS.
SELLES LOOMISE ILUS SAAN MA RAHULOLEVALT NAERATADA,ET TEE,MILLEL OLEME INGLITE JA LOOJA JUHATUSE KAUDU RAHULIKULT SAMME SEADES ASTUNUD,AVANES IMELISELE ÄSJALOODUD KUNSTISAALI VAATELE.MINU JA INGLITE SUURTE KOOLI BLOGI "ALGUSE" TEADE KIRJELDAS PEREKOND NOORMETSADE NÄITEL, ET LOOMISEL ON HINGELINDUDE PUU.SEE PUU KUJUTAB TUGEVAT JA GRAATSILISELT SIRGESELGSET LOOJA PUUTÜVE, MILLEKS ON KUNSTISAALI KESKKOND.MEIE KOOLI KAKS KLASSI KUI HINGELINNUPAAR LEIDSID SELLEL PUUL KINDLA JA VAJALIKU TEEKONNAST PUHKAMISE TOE JA AVASID EILE OMA PESAKASTI UKSED.
TÄNA OOTAME KÕIKI SOOLALEIVAPEOLE AADRESSIL http://galerii.ning.com/
TÄHISTAME OMA SISSEKOLIMIST EELKÕIGE TARKUSE PEOGA.KÜLAKOSTIKS SAAD MEILE TUUA PAREMAT KRISTALLIMAAILMA TUNDMIST. ET EI TEA, KUIDAS SEDA TUUA?
MÄNGI KAASA AARETE OTSIMISE MÄNGU JA SUHTLE MEIE KUI UUTE SÕPRADEGA GALERII FOORUMIS. SEALT LEIAD KA TÖÖLEHE, MILLE JÄRGI SAAD OMA OTSIMIST ALUSTADA.
TEADE ON PRAEGU NII GALERII. NING KESKKONNA TEADETETAHVLIL KUI KRISTALLILASTE KALAVAAGNAGA TÄHISTATUD TOA TEADETETAHVLIL, MIS ASUB KRISTALLILASTE ISELOOMUDE OLEMUSE JA KÕIKIARMASTAVA ÜHISENERGIA NÄIDETE PILDIGALERII KOHAL.
SEALT LEIAD MUUDKI PÕNEVAT.
KUI USUD SELLESSE, ET MU INGLITEL ON MAISELE ELULE LISA PAKKUDA, LOO KA ENDA PERE OKS, KUHU LISATE KÕIKE SEDA, MIS TEID ISELOOMUSTAB JA MIS TEIE HINGE HELISEMA PANEB.TEIE PERE JA LEMMIKLOOMADE FOTOD, VIDEOD,MUUSIKA, KUNST JA ELU NÄITEMÄNGU EHK ERINEVATE ROLLIDE JÄÄDVUSTAMISED KÕIKVÕIMALIKES VARIANTIDE ROHKUSES ON KUI TEIE ENDA JA PERE ELU LOO LOOMISE MEISTRITÖÖD.SA VÕID SELLE OKSA KA AINULT ENDA LOOMINGUGA EHTIDA. KÕIK, MIS TUNDEELU RIKASTAB, ON TERETULNUD.SIIS SAAMEGI JUBA ÖELDA: ME ANNAME IGAS HETKES OMA PARIMA UUE MAAILMA VALGUSE JAOKS.
TERE TULEMAST MEIE HINGELINNUPUU LOOMISE PROJEKTI!
ALATI SIIN. ALATI.
MERIKE JA ~~~~

Kommentaare ei ole: