reede, 30. aprill 2010

KUTSE AVATUD USTELE JA HINGEDE LAULUPEOLE "MIS VÄRVI ON INGELLIK ARMASTUS?"

ARMAS LAPS,EMA,ISA,VANAEMA,VANAISA!

SIIT BLOGIST EI OLE SA TÜKK AEGA MEIE SÕNUMEID LUGENUD,KUIGI OLEME PALJU ASJU JUBA MUJAL KORDA AJANUD,ET SELLES LOOS SUU LAULAKS JA TÄHED SÄRAKSID JA ILMAPUU TANTSIKS NING "...PILVEST PÄIKSE VÄLJA LAULAKS MEIE SUU". KUHU MA SIND JÄLLE TÜÜRIN?
MEIE NELJANDA TIIVA LAIUSELE,ARVULT VIIMASELE,AGA SUUNALT PEALIINILE.
ÕPIME NÜÜD JÄLLE TEATEID KA TEISTEST KOOLI RUUMIDEST LEIDMA. OLE KALLIS, AVA SUURTE BLOGIKLASSI (~SB)UKS SELLEST SAHTLIST, KUS MERIKE TULEB KULDLILLEDEGA VIDEOKARBI ALT ALLALINNA.SIIS, KUI VALGUSRISTI VALGUSES OLED, LIIGU SEEKORD VASAKULE, SEST SIND JUHITAKSE MAISEL TEEL LIIKUMA.KOPUTA JA SULLE AVAB JÄLLE SAMA, INGLITEGA KOOS TÖÖTAV MERIKE;SEEKORD KOOLIJUHI ROLLIS.LEHE PEALKIRI ÜTLEB, ET JÕUDSID ILMAPUULASTE TEEJUHI JUURDE .LOE KÕIKE, MIS SILMA HAKKAB, SEST SULLE SEE TARKUSEVARA ONGI JU MÕELDUD.SEAL ON KA ILMAPUU LASTELEHT,KUS ON OOTEL AINULT INGLID.SEE LASTELEHT OOTAB IDEELAHENDUSI, EDASIARENDAJAID, EESMINEJAID.INGLID EI SAA ÜKSI,INIMESE ABITA UUT JA RAHUROHELIST ILMAPUUD KASVATADA,ME ISE PEAME IKKA KAASA AITAMA.OLE JULGE JA KÜSI ALATI,KUI MILLESTKI ARU EI SAA.MEIE KOOLILE ON JUBA NII PALJU UKSI TEHTUD, ET ILMA TEEJUHITA VÕIBKI KERGESTI ÄRA EKSIDA.SAMAS- KUI INGLITE ABI KASUTAME, EI OLE VAJA SEDA MURET TUNDA, SEST NENDE KAUDU NEED LOOD JA LAULUD MEILE JU TULNUD ONGI.
KUI MÕNI ASI ON RASKESTI AVATAV, RASKESTI LIIGUTATAV,KIRJUTA TOEINGLILE.KUI TAHAD OSALEDA VÕI IDEID PAKKUDA,KIRJUTA KOOLI AADRESSIL
angelwing.sassi@gmail.com SILTE PEAKS PIISAVALT OLEMA,MIS SULLE ABIKS SAAB OLLA.KUI EI SAA TEKSTIST ARU, RÄÄGI MERIKESEGA SKYPES(merike.sassi),SEST SEAL KUULED INIMHÄÄLT,MIS RÄÄGIB SAMAMOODI NAGU KÕIK EESTI INIMESED, AGA TEKSTI SISU JÄÄB ALATI SAMAKS, MIS INGLITEGA KOOS ANTUD
TEADETESKI.
SA LEIAD TEHNILISE TOE EHK TOEINGLI LEHELT JUBA SULLE VALMIS PANDUD JUHISEID http://galerii.ning.com/ ,MEIEGI LOOMISKOJAKS SAANUD LEHE SEADISTAMISEKS.KUI IDEID TAHAD JAGADA, KIRJUTA SELLESSE KASTI ,KUS PAKUTAKSE VASTUSEID HUVILISTELE.
KUI EDASI LIIGUD, LOED SILTI VEEBIPUU KASVATUS. SEE ON UUE, TULEVIKUS LOODAVA KOOLIRUUMI PROJEKTI KASVATUSEESKUJUNÄIDE.IGAÜKS, KELLELE SEE IDEE MEELDIB, MIS PROJEKTI ESKIISKAVAS LEIDUB,VÕIB KA ISE OLLA VEEBIPUU KASVULE KAASA AITAJA. LOE KÕIKE, AGA ERITI TÄNA, ST 30. APRILLI PUU LOOMISE PÄEVIKUT,KUS ON ÜLESKUTSE KÕIGILE NEILE,KES TAHAVAD HINGELINDUDE LAULUPEOST "MIS VÄRVI ON INGELLIK ARMASTUS?" OSA SAADA.
UUTE KOHTUMISTENI!
SENIKS AGA LOO JA LAULA JA MÕTLE ILUSAID MÕTTEID JA TEE VANA ELU PUHASTAVAT LÕKKETULD.
RAHULIKKU MAIKUU SAABUMIST!
USKU,LOOTUST,ARMASTUSES ILMAPUUD TOITES JA SEDA LAIENDADES,
KÕIK ME KOOS.ALATI SIIN.ALATI,
MERIKE JA ~~~~

Kommentaare ei ole: